Değişim Ve İade Koşulları

Ürünlerimizin numara ve bedeninin size tam uyup uymaması konusunda ilk siparişinizde doğal olarak çekinceleriniz olabilir.

Tabiki değişim konusunda size her zaman desteğe ve yardıma hazırız.

Ürünlerimizi teslim aldıktan sonra halı veya benzeri bir zeminde denemeniz ve dışarıda giymemeniz durumunda fatusarı ile birlikte 30 gün içinde iade ve değişim yapabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizden diğer bir ricamız ise size kargo ile gelen ürünlerimizin faturasını kaybetmemenizdir. Değişim ve iade için faturanız gerekmektedir.Faturası gönderilmeyen ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

Faturasını ibraz ettiğiniz ve dışarıda giymediğiniz ürünlerimizin değişimi ve iadesi için 0 544 474 23 26 numaradan bilgi vermeniz yada info@iriadam.com adresimize mail atmanız yeterli olacaktır.

Mağazalarımızdan faturasını ibraz ederek değişim yapılabilmektedir.

Ayakkabılarda ilk Numara değişimi ücrete tabi değildir ( 100 TL. ve üzeri alışverişlerde. ). Almış olduğunuz ayakkabınızın bir numara büyük yada küçüğü ile değişiminde ilk değişim kargosuda firmamızca karşılanmaktadır.

 İSTANBUL MAĞAZA MNG SÖZLEŞME : 265 352 641

KONYA MNG SÖZLEŞME :299 172 564

ANKARA MNG SÖZLEŞME : 299 173 889 


Daha sonraki değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Yurdışı siparişlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücreti Standart 100 tl olarak ayarlanmıştır 3 adet ve üstü siparişlerde kargo ücreti değişmektedir ve kapıda ödeme sistemi bulunmamaktadır .Yurtdışı siparişlerinde değişim ücreti alıcıya aittir.Siparişlerin gümrük ve diğer bütün sorumlulukları alıcıya aittir.

İADE İŞLEMLERİ

•    İade edilecek ürün, irsaliyeli fatura ile arkasında veya sitemizdeki siparişlerim mevcut olan iade formuna iade sebebi doldurularak gönderilmelidir. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.


•    Kullanılmamış olan iade etmek istediğiniz ürünü 2 nüsa faturanız ile beraber en yakın MNG Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize yollayınız. Ürününüz teslim alındığında bir eposta ile bilgilendirileceksiniz. 

İade adresimiz;
Cihannınuma Mah Akdoğan sok . 45/A Beşiktaş / İstanbul www.iriadam.com

•    İade siparişinize ait ödemeniz, iade gönderdiğiniz tarihten itibaren en fazla 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ürünler iade adresimize ulaştığında size e-posta veya sms  ile bildirimi Mgn tarafından gönderilecektir. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 0 505 122 21 11 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir veya www.iriadam.com web sitemizden üye girişi yaparak “iletişim” sayfasında yer alan “mesaj gönder” – “sipariş ile ilgili konular” başlığını kullanabilirsiniz.

•    Mağazalarımızda ürün iadesi alınmamaktadır

  • İade işleminden ne kadar zaman sonra ödeme hesabıma yansır? Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.
  • iade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Yurtdışı siparişlerde iade kargosu gümrük islemleri ve ek giderlerler alıcıya aittir.