Ödeme ve Teslimat

 


Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

 

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır.

 

Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

Siparişin hazırlanma süreci;

 

Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

 

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde iriadam.com güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

 

Kapıda ödeme siparişlerde  iriadam.com  müşteri hizmetlerinin sipariş teyidiyle başlar.

Teslimat Süresi

 

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

 

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

 

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

 

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

 

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR