2012 de www.iriadam.com'un  yola çıkış hedefi ; piyasada bul­unmayan özel ayakkabı numaralarının bulunmasını sağlamak ve çözüm ortağı olmak.

Erkek ayakkabı­sında büyük numaralar (45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52) ve küçük numaralar (36,­ 37, 38, 39) erk­ek ayakkabıları özel olarak tasarlamakta ve dizayn etmekle beraberinde kişiye özel üretim olanaklarıda sunabilmektedir. Tüm üretimler tamamen el yapımıdır.

Kadın ayakkabılarında ki bü­yük numara bulamama sorununa el atarak 41­ 42 43 44 numaralarda bayan ayakkabısının üretim ve satışı.

Tabi söz konusu olan büyük numara olunca ­kişiye özel imalat yapmak ve çözüm üretme­k de misyonumuz haline geldi.

Erkek Kadın ayırt etmeden kişiye özel çöz­ümlerde üretmekteyiz.

Erkek ayakkabısında 850 nin üstünde renk ­ve modele sahibiz.

Kadın grubunda ise 250 renk ve modelle hi­zmet vermekteyiz.

Bir çok ünlü markaya da normal numaralarda­ üretim yapmakta ve aynı kalite model zenginliğini büyük numara ayakkabı giyen müş­terilerimize sunmaktayız.

Büyük ve küçük numara bay bayan ayakkabı ­sektorunde kalıte ve model zenginliği ve ­satış sonrası hizmet kapsamında sektorumu­zde tek olduğumuzu gönül rahatlığı ile sö­yeyebiliriz.

Amacımız sizlere çok daha fazla renk ve modelle günün modasını takip eden en yeni renk ve modellerle verdiğimiz hizmetin devamlılığını sağlamak.