Büyük Numara Erkek Ayakkabı Nasıl Temin Ederim ?

büyük numara ayakkabı
Büyük Numara Erkek Ayakkabısını Nereden Bulurum?

            Erkek ayakkabılarında büyük ve küçük numara bulma zorluğu yaşanmaktadır. 2012 yılında www.iriadam.com piyasada bulunmayan numaraların üretimini ve satışını başarıyla gerçekleştirmiştir. Erken ve kadın ayrımı yapmaksızın yüzlerce model ve renkte büyük ve küçük numaralı ayakkabılar üretmektedir. Erkek ürünlerde 850'nin üstünde çeşit ve renk bulunmaktadır. Site içerisindeki beğenilen modellerde numara bulunmadığı takdirde ayak numarası, bilek ve baldır ölçülerine göre üretim yapılmaktadır ve ekstra ücret talep edilmektedir. Müşteri isteğine göre kişiye özel tasarımlar da yapılmaktadır. www.iriadam.com  özellikle büyük numara erkek ayakkabı seçenekleriyle Türkiye'de ilk olayı başarmıştır.

Büyük Numara Erkek Ayakkabısı

büyük numara erkek ayakkabı seçimi internet sitesi üzerinden online olarak yapılabildiği gibi mağazalardan da deneyerek alınabilir. Firmanın Ankara, İstanbul ve Konya'da mağazaları mevcuttur. Bu mağazalardan müşteriler diledikleri ürünü deneyerek alabildikleri gibi özel üretim siparişleri de verebilir. Senede 2 defa Nisan ve Eylül aylarında yeni sezon ürünleri siteye eklenir. Model ve ürün çeşitliliği her geçen gün artmaktadır.
Üreticiden tüketiciye direk satış verdiği için, yüksek kira maliyetleri olmadığından ve küçük kar marjları ile çalışma prensibinden ötürü ürünler diğer markalara göre ekonomiktir. Ürünlerin tamamı Türkiye'de üretilmektedir. Satışı gerçekleştirilen büyük numara erkek ayakkabı modelinde iade, değişim gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca, site üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli kredi kartı ödeme seçeneği, havala/eft yöntemiyle ödeme gibi seçenekler mevcuttur. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Birçok önemli markaya üretim yaptığı için zengin model ve renk seçeneğine sahiptir.

 

Tamamen Yerli Ayakkabı Seçenekleri Var Mı?

 

Kadın ve erkekler için piyasada bulunamayan büyük beden ölçülerindeki ayakkabılar, seçkin hizmet çatısı atlında kolaylıkla bulunabilir. Bu doğrultuda, hizmet kapsamındaki ürünler arasında deri büyük numara erkek ayakkabı modelleri başta olmak üzere; dört mevsim modeller, spor deri modeller, bot ve çizmeler, gündelik modeller ve klasik modeller sayılabilir. Bunun yanında, tamamen yerli üretim ürünü olarak çok daha sağlıklı ve rahat kullanım olanakları da taşımakta olan ayakkabılar, şıklığı ve konforlu kullanımı da tüm tüketicilerine sağlayabilmektedir.

 

Deri Modelleri Nelerdir?

 

Geçmişten bugüne değerini hiç kaybetmemiş olan deri ayakkabılar, sunulan hizmet kapsamında deri büyük numara erkek ayakkabı kategorisi altında yüzlerce çeşitle karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında ise; mavi deri, siyah deri, bordo ve lacivert gibi renk renk çeşitteki spor ayakkabıların yanı sıra; klasik modeller içerisinde de tamamen deri çeşitliliği yer alıyor. Ayrıca, özel üretim kapsamında sunulan büyük beden ayakkabılar, rahat ve uzun süreli kullanımlar için de oldukça elverişli kullanım avantajları barındırıyor.

 

Ayakkabı Siparişleri Nasıl Verilir?

 

İnternet erişimi üzerinden ya da telefon aracılığı ile yapılabilen siparişler, zaman kayıpları yaşamadan kapıda ödeme kolaylıklarıyla verilebilir. Bunun yanında, piyasaya oranla çok daha uygun fiyatlar sunmakta olan kapsamlı hizmet, kaliteli ayakkabı giyinme olanağını her bedene ve her keseye uygun olarak sağlayabiliyor. Yeni trenddeki yüzlerce çeşit siparişlerle kapılara geliyor.

Büyük Numara Erkek Ayakkabı Çeşitleri

www.iriadam.com' da bulunan büyük numara erkek ayakkabı çeşitleri:
1- Bot ve Çizmeler
2- Rugan Ayakkabılar
3- Dört Mevsim Modeller
4- Gündelik Modeller
5- Yazlık Modeller
6- Deri Spor Ayakkabılar
7- Klasik Modeller
8- Ortopedik Modeller


Etiketler: büyük numara ayakkabı,büyük numara erkek ayakkabı ,45 numara ayakkabı ,46 numara ayakkabı,47 numara ayakkabı ,48 numara ayakkabı ,49 numara ayakkabı
Ekim 31, 2018
Listeye dön
Kategoriler